13.10.2020
Dетектив-Info публікує повне відео затримання "грузинських нальотчиків" у центрі Києва

У вівторок, 13 жовтня 2020 року, оперативники Нацполіції і поліції Києва спільно із бійцями КОРД в самісінькому центрі української столиці здійснили затримання групи етнічних розбійників, які вишукували жертв біля столичних обмінників та грабували потерпілих після здійснення ними обміну валют.

Як повідомляє прес-центр поліції Києва, під час затримання зловмисники намагалися втекти, протаранили чотири транспортні засоби та неодноразово створювали аварійну ситуацію на Хрещатику.

"У результаті бійці КОРДу застосували табельну вогнепальну зброю. Внаслідок пострілів ніхто не постраждав, зловмисників затримали. Фігурантами виявилися громадяни іншої держави, раніше судимі за майнові злочини. Їх затримання відбулося після того, як вони сьогодні на вулиці Лесі Українки відібрали сумку із грішми.", - зазначається в повідомленні поліції.

За інформацією журналіста Юрія Бутусова, йдеться про громадян республіки Грузія - Ромео Піпія та Гіа Данелія, що неодноразово потрапляли в фокус уваги вітчизняних правоохоронців.

 

гарячі новини Один з потерпілих від банди, лідер якої застрелив ювеліра Кисельова, змінив покази та відмовився визнавати себе жертвою 14.01.2021
Злодій в джеті: "Лавасогли Батумський" відлетів з Одеси на приватному літаку 06.01.2021
Столичний суд відмовив у тимчасовому арешті екстрадованого російського злодія в законі "Кащєя" 04.01.2021
У Новорічну ніч на Чернігівщині помер прокурор ОГП 01.01.2021
Екс-заступнику поліції Київщини скасували підозру у причетності до "віджиму" майна автозаправки 24.12.2020
Архів новин