13.10.2020
Dетектив-Info публікує повне відео затримання "грузинських нальотчиків" у центрі Києва

У вівторок, 13 жовтня 2020 року, оперативники Нацполіції і поліції Києва спільно із бійцями КОРД в самісінькому центрі української столиці здійснили затримання групи етнічних розбійників, які вишукували жертв біля столичних обмінників та грабували потерпілих після здійснення ними обміну валют.

Як повідомляє прес-центр поліції Києва, під час затримання зловмисники намагалися втекти, протаранили чотири транспортні засоби та неодноразово створювали аварійну ситуацію на Хрещатику.

"У результаті бійці КОРДу застосували табельну вогнепальну зброю. Внаслідок пострілів ніхто не постраждав, зловмисників затримали. Фігурантами виявилися громадяни іншої держави, раніше судимі за майнові злочини. Їх затримання відбулося після того, як вони сьогодні на вулиці Лесі Українки відібрали сумку із грішми.", - зазначається в повідомленні поліції.

За інформацією журналіста Юрія Бутусова, йдеться про громадян республіки Грузія - Ромео Піпія та Гіа Данелія, що неодноразово потрапляли в фокус уваги вітчизняних правоохоронців.

 

гарячі новини Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
На причетність до страти заступника голови Якимівської ОТГ перевіряли злодія в законі "Лоту Гулі" та запорізького авторитета "Тучу" 09.04.2021
Злодія в законі "Принца" вкотре позбавили громадянства України 08.04.2021
Злодія в законі "Камо Московського" запроторили до Чернігівської колонії 07.04.2021
Архів новин