17.07.2021
Dетектив-Info публікує найповніше відео інциденту зі стріляниною та затриманнями на "чеченському весіллі" під Одесою

(Кирило Крамаренко)

Комінтернівський районний суд Одеської області постановив взяти під варту з можливістю звільнення на волю під заставу в розмірі 190,3 тис. грн. підозрюваного в хуліганстві (ст.296 КК України) 23-річного уродженця міста Южне Кирила Крамаренко, що зажив собі гучної слави в соцмережах та медіа за наслідками влаштування достойником стрілянини в людному місці під час святкування весілля 14 липня 2021 року.

Йдеться про скандальний інцидент, який трапився в селі Фонтанка Лиманського району. У місцевому ресторані "Море", як зазначає поінформоване джерело Dетектив-Info, зібралася значна компанія, що святкувала весілля неодноразового переможця першостей України з вільної боротьби, 23-річного Магомеда Закарієва.

(Магомед Закарієв)

Згідно однієї з версій, напередодні урочистостей до розважального закладу прямувало п'ять автівок, водії та пасажири яких начебто вирішили віддати шану Закарієву за "кавказькими звичаями". Зокрема, керманич чорної Toyota Camry під час дрифту "нарізав п'ятаки", а з іншої машини вийшов молодик (як буде встановлено згодом - Кирило Крамаренко, що після , який під схвальні вигуки оточуючих почав стріляти в повітря з карабіну.

Оприлюднення відповідних кадрів на сторінках свідків цих подій в соцмережах, а в подальшому - в одеських та загальнонаціональних ЗМІ, викликало чималий резонанс та набуло гучного розголосу.

Як наслідок, правоохоронці офіційно повідомили про оголошення операції "Перехоплення", під час якої з групою спецпризначенців та силовою підтримкою "завітали" до ресторану "Море", де відбувалося святкування весілля Закарієва. Подейкують, що під час появи "копів" на ганку закладу виникла суперечка та спроба супротиву з боку окремих учасників свята.

Зокрема, як випливає з відповідних відеокадрів, що опинилися в розпорядженні Dетектив-Info, щонайменше один з правоохоронців здійнив попереджувальний постріл у повітря, а під час штовханини - один з гостей весілля отримав ушкодження голови.

Окрім цього, силовики здійснили низку обшуків у транспортних засобах, якими пересувалися волелюбні сини Кавказу, затримали підозрюваного "стрільця" Кирила Крамаренка та опитали інших молодиків - фігурантів скандалу.

(Зліва направо група гостей "весілля джигіта", до яких першочергово виникли питання в правоохоронців з приводу подій зі стріляниною та дрифтом: Іслам Закарієв, Кирило Крамаренко, Адам Абдуразаков, Абубакар Асуханов)

(Кирило Крамаренко)

На додачу, ще понад 20 гостей свята (здебільшого чеченського походження та з громадянством Російської Федерації) було доправлено до міграційної служби задля перевірки законності підстав їх перебування на території України.

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин