24.04.2021
Dетектив-Info публікує фото кілера, який розстріляв чоловіка біля "Артисту" в Дніпрі

У суботу, 24 квітня 2021 року, близько 15 години на Соборній площі Дніпра біля ресторану "Артист" було скоєне зухвале вбивство 42-річного громадянина України азербайджанського походження Анара Мамедова. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується офіційним повідомленням правоохоронців.

Момент скоєння розстрілу на Соборній площі потрапив до об'єктиву камер спостереження. З цього відео випливає, що невдовзі після того, як Мамедов вийшов з "Артисту", сів за кермо автомобіля "Тoyota Land Cruiser" та планував рушити з місця, з протилежного боку вулиці до машини підбіг невідомий чоловік. Кілер обійшов транспортний засіб з боку переднього пасажирського сидіння та здійснив серію пострілів у водія через скло з пістолету марки "Glock".

Аби врятуватися, Мамедов покинув автівку та намагався втекти, однак вбивця наздогнав чоловіка посеред трамвайних рейок, зробив кілька контрольних пострілів у груди жертві, після чого втік у напрямку провулку Урицького.

На момент підготовки цього матеріалу розшуки кілера східної зовнішності продовжуються. Відомо, що після скоєння злочину він викинув у смітник власну куртку та знаряддя зброї.

Що ж стосується Анара Мамедова, то від отриманих поранень чоловік помер.

З матеріалів судового реєстру відомо, що загиблий певний час мав проблемні взаємини з колишньої дружиною Наталією Мамедовою. У 2018 році правоохоронці навіть закидали Анару Худакерим-огли злісне ухилення від сплати аліментів (ч.1 ст.164 КК України), однак згодом кримінальну справу було закрито у зв'язку з відмовою жінки від обвинувачення внаслідок повного погашення заборгованості. У 2020 році Наталія Мамедова знову зверталася до правоохоронців, стверджуючи що її колишній чоловік разом із його новою дружиною захопили квартиру жінки та здійснюють перешкоди у користуванні/розпорядженні нерухомістю.

гарячі новини Відлуння скандалу в колонії на Донеччині: двоє "смотрящих" і "тітушковод" загриміли в ДІЗО, їм вручено підозру в тероризуванні засуджених 30.04.2021
Злодій в законі "Коба Руставський" передумав судитися з ДМСУ на тлі історії, що викликала обурення очільника МВС 27.04.2021
Авторитет "Віха" не зміг повернути сплачені за його звільнення гроші, аби розрахуватися з боргами 16.04.2021
Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
Архів новин