21.07.2020
ДБР взялося за екс-заступника голови Нацполіції Аброськіна через "прихватизацію" житла

(Вячеслав Аброськін)

Державне бюро розслідувань порушило кримінальну справу за фактом ймовірно неправомірних дій колишнього першого заступника Голови Національної поліції України Вячеслава Аброськіна (нині обіймає посаду ректора Одеського державного університету внутрішніх справ) під час приватизації ним службового житла. Про це йдеться у відповідному витягу з ЄРДР, що надійшов до редакції Dетектив-Info за підписом слідчого столичного теруправління ДБР Юрія Сластіна, що займається розслідуванням злочинів, вчиненних працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя.

Згідно фабули справи, яка зареєстрована за зверненням нашої редакції, дії Аброськіна в контексті "віртуозного" вирішення ним власного "квартирного питання" розглядаються крізь призму заволодіння майном шляхом зловживанням службовим становищем (ч.5 ст.191 КК України).

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, право власності на апартаменти в ЖК "Панорама на Печерську" по вулиці Євгена Коновальця в центрі Києва, які були придбані коштом Міністерства внутрішніх справ, Аброськін з родиною набув за два тижні до звільнення з посади 1-го заступника голови Нацполіції - 19 серпня 2019 року. Для забезпечення житлом генерала нерухомість вивели з переліку службового, але замість подальшого виселення Вячеслава Васильовича, йому була надана можливість оформити столичні апартаменти на себе, не сплативши ані копійки.

При цьому, де-юре Аброськін не мав можливості на відповідну безкоштовну приватизацію, оскільки раніше вже скористався цим правом, коли отримав у свою власність квартиру в Севастополі по вулиці Ялтинській, 8. Житло в цьому будинку, неподалік площі Ушакова на кримському узбережжі, збудували на місці колишнього дитячого садка з помешканнями, що відпочатку мали статус службових квартир Управління МВС України в Севастополі. Але згодом їх було безкоштовно приватизовано, зокрема й родиною Аброськіна. Детальніше про ці та інші звитяги генерала читайте в розслідуванні Dетектив-Info "Попрацював на Славу".

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин