18.07.2020
Cуд арештував ватажка бойового крила "кошляківського" ОЗУ "Філіпка"

(Сергій Філіпенко)

У суботу, 18 липня 2020 року, Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про арешт без права на заставу 37-річного мешканця Дніпра Сергія Філіпенка на прізвисько "Філіпок", який є ватажком "бойового крила" так званого ОЗУ "Кошляки" на чолі з "авторитетним" бізнесменом, очільником Федерації дзюдо Дніпропетровщини Михайлом Кошляком. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

Філіпенка та ще 6 активних членів ОЗУ "Кошляки" (серед яких обвинувачений у резонансному вбивстві на Набережній Заводській вулиці Дніпра в жовтні 2019 року Михайло Лавриненко) затримали за результатами спецоперації ГПУ та СБУ, що проводилася в Дніпрі 16 липня 2020 року. Тоді силовики здійснили відпрацювання економічного блоку кримінального спрута міста, а надалі - завітали до "авторитетних" мешканців Дніпра, яких позаочі називають "тіньовими" господарями регіону. Зрештою, сімом учасникам угруповання Кошляка було оголошено про підозру у вимаганні (ч.4 ст.189 КК України) та скоєнні розбійних нападів (ч.4 ст.187 КК УКраїни), після чого їх було доправлено в столицю для обрання запобіжних заходів.

Найбльшої слави серед цієї групи достойників зажив саме "Філіпок", що раніше неодноразово потрапляв у фокус уваги правоохоронців та входить до найближчого кола оточення Михайла Кошляка. У мережі можна зустріти розповіді про звитяги Сергія Валентиновича в Дніпрі кількарічної давнини, коли він очолював службу охорони "кошляківського" нічного клубу "Лабіринт".

Зокрема, Філіпенку закидали, що 17 січня 2012 року разом з трьома чоловіками він брав участь у зухвалому жорстокому побитті одного з відвідувачів кафе "Стара Таверна".

Навесні 2013 року "Філіпка" оголосили в розшук за підозрою в хуліганстві (ч.3 ст.296 КК України), втім ця кримінальна історія зрештою завершилася "пшиком". Наразі Філіпенко вважається ватажком "бойового крила" ОЗУ Кошляка. Подейкують, що в жовтні 2019 року саме його "бійці" брали участь у з'ясуванні стосунків з бізнесменом Арменом Багдасаряном, де фіналом "перемовин" стало вбивство підприємця.

гарячі новини Злодій в законі "Полік" вимагав 1 мільйон за моральну шкоду та український паспорт, але натомість опинився в ПТПІ 03.08.2020
Правоохоронці відшукали та вбили "полтавського Рембо" (відео) 01.08.2020
Кримінальний авторитет "Буба", банді якого закидають більше 10 розбійних нападів, пробув під вартою лише три доби 30.07.2020
Скандал на Сумщині: соцмережі повідомляють про стрілянину на вечірці після представлення очільника обласного главку 27.07.2020
Суд відпустив на волю зухвалого грабіжника столичних відділень "Укрпошти" 27.07.2020
Архів новин