04.05.2022
Чортова дюжина обшуків та видворення авторитета: на Полтавщині відбувся "шмон" представників криміналітету

("Міко")

У вівторок, 3 травня 2022 року, оперативники Управління стратегічних розслідувань в Полтавській області спільно зі слідчими обласного управління поліції, спецпризначенцями батальйону поліції особливого призначення здійснили 13 обшуків у представників криміналітету регіону. Як звітує ДСР, під час проведення слідчий дій, спрямованих на виявлено вирогідних колаборантів держави-агресора, було вилучено арсенал зброї, а одного з достойників - примусово видворено за межі України.

За попередньою інформацією силовиків, деякі з достойників, до яких завітали з обшуками, мають суттєві зв'язки з представниками злочинного світу РФ, у тому числі - так званими "злодіями в законі".

"Крім того, ці особи можуть бути причетні до організації та діяльності угруповань, які можуть впливати на криміногенну ситуацію в регіоні, - повідомили в Департаменті стратегічних розслідувань НПУ. - Поліцейські провели санкціоновані обшуки за місцями їх мешкання. Виявили та вилучили автомати, пістолети, набої, мачете, наркотичні засоби, мобільні телефони, електронні носії інформації, а також чорнові записи".

У поліції додали, що за результатами вжитих заходів одного з кримінальних авторитетів - громадянина Вірменії — примусово видворили за межі України. Про цього чоловіка відомо, що раніше він був засуджений за скоєння тяжкого злочину на території нашої держави, а під час відбування покарання отримав від лідерів злочинного світу статус так званого "смотрящего" за виправною установою Полтавщини.

За інформацією радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, йдеться про кримінального авторитета на прізвисько "Міко". Йому заборонили відвідувати Україну упродовж трьох років.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин