05.11.2020
Чернобровий свідок та загадковий Семен. Нові подробиці замаху на чорногорського наркомафіозі Звіцера в Києві

Старший сержант полку поліції особливого призначення "Київ" Ростіслав Чернобровий, кадри затримання якого в ніч на 27 травня 2020 року під Одесою під час знешкодження правоохоронцями групи зухвалих балканських кілерів, які прибули до України для скоєння вбивства 37-річного лідера чорногорського наркокартелю "Кавач" Радоє Звіцера, проходить у відповідному кримінальному провадженні як свідок. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується матеріалами судового реєстру.

(Ростіслав Чернобровий крайній ліворуч)

З них випливає, що Чернобрового дійсно "прихопили" разом із "новопечерськими стрільцями", але згодом відпустили без висунення офіційної підозри.

Слідчим "коп", який раніше входив до складу добровольчого батальону "Київ-1" (восени 2015 року це формування разом з кількома іншими підрозділами увійшло до складу полку патрульної служби поліції "Київ") розповів: в компанії балканських кілерів того дня він опинився разом із малознайомим йому чоловіком на ім'я Семен.

Мовляв, Семен та Чернобровий разом вивозили четвірку раніше незнайомих їм балканців на автівці "Toyota Sequoia" (власником іномарки, як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, виступає зареєстрований в столичному гуртожитку Академії МВС України Віктор Грабар, рідний брат якого раніше служив поліцейським взводу в полку особливого призначення "Київ" та виступав помічником нардепа 8 скликання Євгена Дейдея на громадських засадах) у напрямку Одеської області. Втім, протягом цієї подорожі всі вони буцімто не спілкувалися, а остаточний маршрут руху був відомий тільки "братушкам".

Додамо, що відповідні свідчення "перевізника" з поліцейським жетоном Чернобрового задовольнили правоохоронців, які визначили за достойником процесуальний статус свідка в гучному провадженні. У той же час слідство, зокрема під час розгляду питання про продовження строків тримання під вартою "балканських стрільців", акцентувало увагу на тому, що продовжує оперативно-розшукові заходи щодо встановлення та допиту осіб, які сприяли організації "вікна" на кордоні для незаконного в'їзду зловмисників до України, а також забезпечили молодиків зброєю, боєприпасами та засобами зв'язку.

Наразі за рішенням слідчого судді досудове розслідування замаху на Радоє Звіцера "у зв'язку із його винятковою складністю", продовжено до десяти місяців - до 27 березня 2021 року.

(Радоє Звіцер)

Згідно фабули справи, для вбивства лідера міжнародного наркокартелю "Кавач" на початку травня 2020 року до України з підробним паспортом на ім'я 29-річного громадянина Північної Македонії прибув розшукуваний Інтерполом у справі про замах на території Італії мешканець чорногорського міста Бар Стефан Джукич.

Окремо від нього кордон нелегально перетнула ще трійця зловмисників: 30-річнй чорногорець Еміль Туцовіц та серби Мілан Бранкович і Петар Йованович.

Протягом трьох тижнів балканці вистежували жертву, а ввечері 26 травня 2020 року намагалися її вбити прямо на території елітного київського ЖК "Новопечерські Липки" по вулиці Драгомирова, де мешкала родина Звіцера.

Перестрівши останнього, коли він повертався додому, Джукич та Тузовіц вихопили зброю та здійснили серію пострілів у нього, після чого втекли, підпаливши автівку. Їх затримали за кілька годин під Одесою.

(Безпосередні виконавці спроби вбивства Радоє Звіцера - Стефан Джукич (ліворуч) та Еміль Тузовіц)

Вважається, що життя важко пораненого очільника "Кавач" багато в чому врятували звитяги дружини Звіцера. Як вже повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, Тамара Звіцер відстрілювалася в сторону нападників, однак її пістолет вітчизняним силовикам так і не вдалося відшукати.

(Тамара Звіцер)

гарячі новини Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
На причетність до страти заступника голови Якимівської ОТГ перевіряли злодія в законі "Лоту Гулі" та запорізького авторитета "Тучу" 09.04.2021
Злодія в законі "Принца" вкотре позбавили громадянства України 08.04.2021
Злодія в законі "Камо Московського" запроторили до Чернігівської колонії 07.04.2021
Архів новин