17.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук

(Халід Мусаєв)

Правоохоронці оголосили в розшук 55-річного уродженця Грозненського району Чечено-Інгушської АРСР, президента Одеської обласної федерації боксу Халіда Мусаєва, який відомий в статусі кримінального авторитета на прізвисько "Халід".

Відповідний профайл достойника з'явився у переліку осіб, які переховуються від органів влади, на сайті МВС. Офіційною датою його зникнення з радарів позначено 19 квітня 2022 року.

Згідно офіційному повідомленню правоохоронців Одещини, Мусаєву оголошено про підозру в розрізі двох блоків кримінальних звитяг.

По-перше, вважається, що Мусаєв співпрацював із російськими окупантами і вчиняв дії для зміни меж території України (ч.2 ст.110 КК України).

По-друге, Халіду Абдулвахитовичу, закидають створення злочинної організації з міжрегіональними зв'язками (ч.1 ст.255 КК України), яка "працювала" на території міста Одеса та області. Згідно версії слідства, члени ОЗУ "Халіда" вчиняли вбивства на замовлення, розбійні напади, вимагання, викрадення людей, а також займалися збутом наркотиків. Також фігурантам угруповання інкримінують контрабанду зброї та боєприпасів.

Вирогідно, у відповідь на оприлюднення інформації про розшук Мусаєва на Facebook-сторінці очолюваної ним Одеської обласної федерації боксу 15 червня 2022 року було оприлюднено повідомлення із засудженням військової агресії з боку РФ та словами на підтримку територіальної цілісності України. Його автори стверджують, що керманич ООФБ "завжди займав проукраїнську та проєвропейську позицію, що наглядно прослідковується та підтверджється його справами".

Додамо, що згідно матеріалам судового реєстру уродженець Чечні Халід Мусаєв, якому недоброзичливці приписують тісні зв'язки із Рамзаном Кадировим та його оточенням, набув українське громадянство в 2000 році.

Восени 2020 року "Халід" ініціював судову суперечку, коли буцімто із засобів масової інформації дізнався про позбавлення його підданства нашої держави. ПІд час розгляду цієї справи було встановлено, що в 2015 році достойник звернувся із заявою про набуття громадянства Румунії та в 2019 році був документований паспортом цієї держави.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин