02.12.2020
Архімандрит Бортницького храму під присягою розповів про алібі підозрюваного у вбивстві Аміни Окуєвої

(Архімандрит Єпіфаній (Лебедєв))

Архімандрита Свято-Благовещенського чоловічого монастиря УПЦ МП Єпіфанія (Лебедєва) допитали в якості свідка під час розгляду клопотання щодо продовження строку дії запобіжного заходу відносно 56-річного уродженця міста Каспійськ Ігоря Редькіна, що підозрюється в створенні організованої злочинної групи (ч.1 ст.255 КК України), учасникам якої закидають скоєння щонайменше трьох умисних вбивств з корисливих мотивів. Відповідні відомості містяться в матеріалах судового реєстру.

З них випливає, що 29 жовтня 2020 року у засіданні в Шевченківському палаці правосуддя столиці допитали служителя Свято-Благовещенського храму.

Останній засвідчив, що перебуває в духовних стосунках із Редькіним та може надати йому виключно позитивну характеристику. Мовляв, Ігор Вячеславович часто відвідував храм, надавав допомогу та підтримував контакти з священнослужителем як при проведенні молебену, так і по телефону. При цьому, Єпіфаній (Лебедєв) заявив під присягою, що в момент скоєння замаху на подружжя учасників добровольчого руху Адама Осмаєва та Аміни Окуєвої під Глевахою ввечері 30 жовтня 2017 року, Ігор Редькін приблизно з 20 до 21 години вечора перебував на території Свято-Благовещенського храму.

Відповідні зізнання, згідно яким Редькін у момент здійснення збройного нападу на автівку на Київщині перебував на території Дарницького району столиці в Бортничах (на цьому раніше наголошував і сам підозрюваний) не переконали служителя Феміди. Слідчий суддя Тетяна Овсеп'ян продовжила строк безальтернативного арешту чоловіка, ДНК якого відшукали на знарядді скоєння розстрілу Окуєвої, до 25 грудня 2020 року включно.

(Ігор Редькін)

Раніше на сторінках Dетектив-Info зазначалося, що саме Ігоря Редькіна правоохоронці вважають ватажком банди, на рахнуку учасників якої розстріл на території Васильківського району у вересні 2016 року директора компанії "Капарол Україна" Павла Зможного, замах на подружжя Осмаєва і Окуєвої восени 2017 року, а також вбивство на початку 2019 року начальника відділу реклами столичного метрополітену Павла Миленького.

Координатором діяльності ОЗУ Редькіна, через якого зловмисники буцімто отримували "криваві замовлення", за версією слідства виступав оголошений у розшук Сергій Константінов.

Окрім цього, на думку вітчизняних правоохоронців, безпосереднім замовником ліквідації Адама Осмаєва та Аміни Окуєвої в Україні був чеченець Салах Хумаідов.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин