19.02.2021
Апеляційний суд відкрив дорогу для позбавлення злодія в законі "Рамаза Багдатського" посвідки на проживання в Україні

(Рамаз Цикорідзе)

Львівський апеляційний суд відмовив у скасуванні рішення щодо звільнення 48-річного уродженця Грузії Рамаза Цикорідзе, що відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Рамаз Багдатський"/"Рамаз Кутаїський" від виконання опікунських обов'язків над визнаним недієздатним 56-річним мешканцем Львівщини Володимиром Сірим. Як повідомили Dетектив-Info в прес-службі установи, відповідне рішення 18 лютого 2021 року ухвалила колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ у складі головуючого Романа Савуляка та суддів-учасників Тетяни Приколотої і Юлії Мікуш.

З йго тексту випливає, служителі Феміди залишили без змін ухвалу Буського райсуду Львівської області, датовану 30 жовтня 2020 року щодо позбавлення Цикорідзе опіки над недієздатним Сірим.

Як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info в розслідуванні "Опікун в законі", саме набуття Цикорідзе в жовтні 2016 року права опіки над інвалідом другої групи, який страждає психічним розладом у формі шизофренії, сприяло легалізації "Рамаза Багдатського" на теренах нашої держави.

Опікунство над Володимиром Сірим виступило підставою для вручення кримінальному генералу 23 лютого 2017 року посвідки на постійне проживання в Україні. Через це наміри правоохоронців щодо її скасування та здійснення гучного затримання "злодія в законі", який виступає особою без громадянства, з подальшим його доправленням до пункту для нелегалів на кшталт епізоду зразка весни 2018 року, призводили до фіаско силовиків у судових процесах.

Ймовірно, через це влітку 2020 року можновладці змінили тактику боротьби з Цикорідзе. Тоді представники Управління СБУ у Львівській області та Управління стратегічних розслідувань Нацполіції регіону, а також громадської організації "Рабів до Раю не пускають" звернулися до Буської РДА з заявами, в яких стверджували - "Рамаз Багдатський" "не виконує свої опікунські обов'язки, постійно перебуває за межами Львівської області", а отримання ним опіки над Володимиром Сірим відбулося з порушенням закону. Як наслідок, чиновники ініціювали вимоги щодо звільнення Рамаза Лерійовича від виконання опікунських обов'язків над недієздатним інвалідом. Восени 2020 року відповідне рішення було ухвалено судом першої інстанції, після чого в лютому поточного року встояло в "апеляшці" та набуло чинності.

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин